Tohle snad ne

Člověka vždycky zabolí, když si oblíbí nějakou a věc a pak se stane to nejhorší, kdy se nějakým neopatrným pohybem rozbije. Sice nejde o život, přesto jsou to situace, kdy i možná slzička vytryskne, obzvláště pokud to byla věc nějak blízká našemu srdci. Některé věci se dají ještě opravit a tak budou mít jen nějakou estetickou jizvu, ale na jiné i pan mistr v oboru by byl krátký. Přesto není ještě nic ztraceno. Možná se nalezne jiné řešení. Je třeba vždy na věcech hledat to dobré a netopit se ve zbytečném zármutku nebo hněvivosti na druhé. Nikdo takové věci neudělá schválně a mrzí ho to stejně jako naši osobu.

reflektor

Stará lampička po babičce

Je pravdou, že věci, které mají nějakou citovou vazbu, jsou skutečnou ztrátou. Pokud by se například rozbila lampička po babičce, tak skutečně ještě není nic ztraceno. Pokud nám zůstala objímka a kabel do zásuvky. Tudíž v podstatě to nejpodstatnější, co budeme potřebovat k záchraně. Teď můžeme směle skloubit moderní prvek s historickou hodnotou. Například LED žárovky E27 nám budou pasovat do objímky. Tudíž máme skoro vyhráno, teď ještě vymyslet správný kryt a lampička bude sloužit dál. Již jen ten fakt že jsme zapojili moderní technologii svícení je pro nás velkou úsporou v domácnosti. Výhodou LED žárovek je, že jsou dělané tak, aby nahradily původní klasické žárovky, které jsou nyní již zakázané. Hlavně svým způsobem byly neekonomické.

dvě světla

Šikovné ruce mohou vytvářet jiné hodnoty

V podstatě nemusíme běhat po obchodech a hledat vhodný kryt nebo nějaké stínítko. Proč nebýt tak trochu kreativní a nezabrousit do oddělení hobby a tam se podívat po přírodních materiálech jako je dřevo nebo beton či jiný prvek. Samozřejmě můžeme si udělat i vycházku do lesa a použít dary přírody. Vytvořit pak umělecké dílo z kůry břízy, dubového polínka nebo proutí nemusí trvat dlouhou dobu. S tavicí pistolí to půjde hravě, pak už jen zafixovat lakem nebo nátěrem a můžeme být na sebe patřičně hrdí.

2.6/5 - (5 votes)
Tohle snad ne