Pokud máte na zahradě bazén, tak je logické, že ho chcete mít opravdu dokonalé čistý. Znám totiž případy, kdy si lidé pořídit na zahradu krásný bazén, ale pak se o něj vůbec nestarají. Myslí si, že voda v něm bude čistá nastálo a skoro zadarmo. To ovšem ale není pravda. Ti lidé, kteří už doma mají roky bazén tak ví, že bez správné péče voda v bazénu nebude nikdy dokonalá a čistá. Navíc mi taky všichni dáte za pravdu, že koupání se ve špinavé vodě riskujete zdraví. Špinavá voda doprovází také různé nemoci, jako například nějaká vyrážka anebo ekzém. Je logické, že taky z chloru.

Chlor má hodně chemických vlastností.

Může člověk onemocnět. Můžou ho svědět kůže nebo chytne nějaký zánět, což je potom velmi nepříjemné a kůže se může i špatně hojit. Ale nicméně zase chlor zabíjí různé zárodky virů, takže si člověk zase nevybere. Já sama si dávám do svého bazénu chlorové tablety a podle mého názoru tablety jsou opravdu kvalitním výrobkem, který vám dokáže vytvořit z koupání radost. A možná vám tam bude překážet třeba v plováku chlor, ale věřte mi, že není nad to se koupat v čisté a průzračné vodě. Tak to mám já ráda.

Chlor má osvědčené účinky.

A já také na svůj bazén používám rozjasňovač vody, takže mám vodu v bazénu vždycky krásně čistou a průzračnou. Opravdu nedám m dopustit na chlorové tablety, které ani nestojí moc peněz. A dají se koupit skoro všude. Chlorové tablety koupíte jak přes internet, tak taky v zahrádkářských potřebách anebo v různých hypermarketech a supermarketech. Stačí se jenom zeptat, kde tyto chlorové tablety koupíte. Jenom si ale opravdu dejte velký pozor, aby se k chlorovým tabletám nedostaly děti. Víte, zvířata k tomu nepůjdou, protože to nevábně voní, ale malé děti moc rády všechno zkoumají, tak musíte být samozřejmě hodně opatrní. Babička se jednou málem udusila, když vdechovala výpary z chlorové tablety. Dejte si pozor.

Bazén bez nečistot