Jako malá holka jsem velmi záviděla kamarádkám, které měly bazény. Protože když jsem bydlela ještě na té staré ulici, než jsme se přestěhovali, tak všechny děti kolem nás měly už nějaký bazén. A já musím říct, že jsem jim vždycky hodně záviděla. A to hlavně v začátcích, když jsem se ještě s žádnými dětmi moc neznala, tak jsem za nimi ani nechodila. Líbilo se mi, že když je krásně venku, svítí https://www.odpovedi.cz/otazky/proc-mesic-sviti sluníčko, že se děti mohly jít kdykoliv zchladit ven do bazénu. Jenom já jsem nemohla. Přitom jsem vůbec tomu nerozuměla. Protože otec řekl, že až se všichni přestěhujeme do nového bydlení, tak budeme mít taky bazén. Protože i moje starší sestra si přála bazén. A opravdu jsme věřily tomu, že bazén mít budeme.

Děti si rády hrají v bazénu.

Jenomže ale opak byl pravdou. Nějak otec z toho pustil, protože ji řekl, že bazén a zbytečně náročný. Prý to není jenom o tom, že se koupí bazén, ale taky se bazén musím nějak udržovat. Já o tom ale vím a taky s tím samozřejmě počítám. Já jsem ale otci řekla, že jsem si ho přála, protože mi ho slíbil. Naštěstí se do toho vložila maminka. A zmínila zapuštěné bazény, které jsou levné.

Luxus na první pohled.

Protože cena zapuštěného bazénu je taková, že když se koupí mimo sezónu, tak ten bazén vyjde levněji. Otec nějakou chvíli přemýšlel a zjišťoval jsi, jaké jsou nízké ceny zapuštěného bazénu. A když otec viděl, že zapuštěné bazény jsou v příznivé ceně, tak řekl, že nějaký malý zapuštěný bazén koupí. Takže jsme si udělali místo na zahradě, kde jsme taky vykoupali díru. Díra byla připravena na náš levný zapuštěný bazén. A asi do tří měsíců jsme ho konečně měli. Sice to bylo až někdy koncem září, ale vyplatilo se to. My holky jsme se otužovaly ve studené vodě v bazénu, ale byly jsme rády, že nějaký bazén vůbec máme. My jsme nenáročné a stačí nám to. Nevybíráme si, jsme rády, že konečně se nám splnil sen o bazénu.

Konečně máme bazén