Nezařazené

Dobít mobil nemusí být až tak obtížné

 


Každému, kdo vlastní chytrý telefon, nebo i jiný, starší typ, se čas od času stane, že si ho zapomenou dostatečně nabít nebo jsou prostě delší dobu mimo dosah elektrických zásuvek. Ať už patříte mezi ty, kterým se to stává často nebo těm, kterým jen ojediněle, může to způsobit nepříjemné komplikace. Na to, že jsme ve spojení s celým světem, nebo spíše s tím, který je propojen signálem, jsme si zvykli a je to pro nás naprostá samozřejmost a pak když dojde k tomu, že nám telefon hlásí, že je třeba ho nabít, a není kde, jsme v koncích.

jablko za mobilem

Jak a kde dobít?

Pokud se nacházíte v civilizaci a ne někde uprostřed divočiny, budete to mít jednoduché. Škoda, že nejdou použít běžné tužkové baterie, byli jsme zvyklí, že na ně funguje téměř cokoliv. Ale dnešní mobily jsou přeci jen trochu jinde. Ale rozhodně neházejte flintu do života, štěstí přeje připraveným .

Jestliže se nacházíte někde ve slunečných krajích, pak solární energii můžete využít, ale jen za předpokladu, že jste si pořídili solární nabíječku. Ideální na cesty v tropických částech světa.

Cesty jsou však nevyspitatelné a ne vždy nám přeje počasí, a tak kam nechodí slunce, přichází na řadu power banka, tedy takový malý, soukromý zdroj energie pro vlastní potřebu. Zvládne několik dobití, akorát nesmíte zapomenout ji před cestou nechat nabít. A pak už stačí jen jednoduché spojení pomocí kabelu.
focení oblohy

Při jízdě automobilem se dá dělat spousta věcí, tedy tou hlavní by mělo být věnovat se řízení, ale této činnosti rozhodně nebude bránit, pokud budete mít mobil připojený na zdroj napájení přímo ve vozidle.

Před samotnou koupí mobilního telefonu si soustřeďte také na to, jakou výdrž baterie má. Abyste zbytečně neplýtvali, nenechávejte zbytečně otevřené aplikace a zapnutý monitor.

A pokud některá z těchto rad selže? Není to konec světa, vrátíte se tak alespoň na chvíli do dob, kdy mobily byly dalekou hudbou budoucnosti.


Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]