Výrobky

Jaký kryt na Samsung Galaxy J5 2017 je nejvhodnější

 

Silikonový nebo pryžový obal

Vytváří osobitý vzhled a chrání přístroj před poškozením z boku a na jeho zadní straně. Výhodou je velmi rychlá manipulace a možnost časté výměny podle nálady. Na trhu je totiž mnoho variant v nepřeberném množství barev, vzorů, textur, obrázků a motivů a ceny těchto výrobků jsou velice nízké. Na víkendovou párty nebo posezení v kavárně, na prázdninový výlet či procházku po městě můžete mít některý ze stylových krytů na Samsung Galaxy J5 2017 Módní mobil, a to buď velmi měkký a tenký, anebo silný a robustní, odolný proti poškození při pádu na zem.

telefon Samsung s pouzdrem

Velkou předností a zároveň jistou nevýhodou je absence krytu displeje. Výhoda spočívá v operativnosti, máte zkrátka mobil při ruce a ihned s ním můžete pracovat, zvláště výhodné to je, když je zastrčený v kapse nebo v kabelce. Zároveň však displej není chráněný, je sice výborně a rychle dostupný, ale velmi zranitelný. Proto se také tyto kryty vzájemně kombinují s tvrzeným kompozitním sklem odolným proti poškrábání a prasklinám.

Navlékací sáček, pouzdro nebo ponožka

Jde o základní variantu ochrany přístroje, která je spíše módní záležitostí. Není příliš praktická, protože musíte telefon celý vysunout z obalu a ten někam odložit. Tenké „ponožky“ příliš nechrání před pádem, ale proti poškrábání postačí. Proti pádu ochrání pouzdra z koženky, ale občas se stává, že mobil z ponožky v neočekávaném okamžiku vyklouzne. Tyto typy pouzder si pořizují většinou senioři.

telefon v silikonovém pouzdře

Flip (kniha)

Nejoblíbenější typ ochrany smartphonu, který jej obepíná ze všech stran. Obvykle se přístroj vloží do zadních desek, v nichž je napevno přidělán silikonový obal nebo plastový držák. Přední část desek se odklápí jako kniha buď do strany, případně směrem vzhůru podobně jako u poznámkového bloku.
Toto řešení je praktické a elegantní zároveň, materiál desek je obvykle koženkový, vypadá luxusně, ať už je jednobarevný, anebo s vzorovaným potiskem. Uvnitř bývají drobné výřezy ve formě kapsiček, kam lze vložit malé osobní doklady nebo poznámkový papír. Zadní kryt lze také ohýbat a vytvořit tím stojánek, čímž se telefon sklopí do vodorovné polohy a pohodlně se tak dají sledovat filmy nebo prohlížet fotografie.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]