Jaký dárek vybrat konkrétní osobě

Sháníte vše na poslední chvíli nebo patříte mezi ty, kteří nakupují s předstihem? Je pravda, že některé dárky se vlastně nakupují sami. Ale někdy si lámete hlavu s babičkou nebo dědečkem, kteří vám odpoví na váš dotaz, co by si přáli, vždy stejně: „Vždyť já už nic nepotřebuju!“ U žen je to ještě celkem snadné, tady můžete vsadit na vánoční balíčky s kosmetikou. Ale s muži to budete mít už o něco těžší.

kosmetický balíček

Chcete něco originálního nebo praktického
Vyhněte se pro tentokrát nákupu oblečení a zkuste něco originálnějšího. Co takový dárkový poukaz na thajskou masáž nebo wellness služby. A co třeba škola smyku?!
Zkuste brouzdat po internetu nebo se ptejte svých přátel, co je v poslední době šokovalo a zároveň potěšilo. Třeba vás inspirují a vás napadne něco zajímavého, co by mohlo oslovit i vaše blízké. Pokud máte hlouběji do kapsy, pak by vám mohly pomoci slevové portály, které mají širokou nabídku služeb pro každého.
V poslední době jsou také velmi oblíbené zážitkové dárky, kdy se s vámi obdarovaný podělí například o pobyt v lázních nebo víkendovou dovolenou. Zabijete tak vlastně dvě mouchy jednou ranou.

A co třeba univerzální dárek pro všechny případy
Můžete být kreativní a vyrobit třeba vlastní překvapení, na kterém se bude podílet celá rodina. Takový dárek jistě ocení zejména prarodiče. Například leporelo z vašich fotografií plné úsměvů jim vžene až slzy do očí.
Pokud máte ale vedle sebe člověka, který nemá žádný určitý koníček, pak to budete mít s výběrem skutečně velmi těžké. V tom případě vám mohou pomoci speciální služby, které nabízí vánoční balíčky v univerzálním a zároveň originálním provedení. Většinou v nich najdete praktické záležitosti, jako je výběrová káva nebo čaj, láhev alkoholu, různé pochutiny. Anebo můžete sáhnout po koši plném kosmetických výrobků na přírodní bázi, kde nesmí chybět sůl do koupele, sprchový gel a šampon nebo tělové máslo.

balík

Určitě najdete nakonec i vy to pravé pro vaše blízké a konečně tak budete plně připraveni na sváteční dny u štědrovečerního stolu.

4/5 - (4 votes)
Jaký dárek vybrat konkrétní osobě