Jak trávit čas

Všichni to známe. Když je venku škaredě a my musíme s dětmi trávit den vevnitř domu či bytu, je mnohdy těžké je na delší dobu zabavit. Ještě, že existují stolní hry a internet plný bezzedných nápadů. Pokud je však za oknem sluníčko a ptáci jen cvrtlikají a lákají k pobytu na dvoře či trávě za domem, je to někdy nepopsatelně těžší. Zvláště děti v předškolním věku je potřeba bavit a dávat jim prostředky k zábavě. Dlouho je bavit rýpat se v hlíně, den za dnem, bavit nebude. A to hříště, u kterého jste za deset minut rychlejší chůze, je už taky dost okoukané. Určitě tedy nezaškodí povědět si, co je dobré vlastnit a mít neustále po ruce.
dívka v domečku
Pokud žijete v bytě a nevlastníte kus svého pozemku, je pro vás tato disciplína krapet náročnější. Ve vašem případě je dobré vytvořit větší okruh přátel s domy a stejně starými dětmi, ke kterým se můžete zašít v době letního času. Pokud vlastní bazén, vyhráli jste na plné čáře. Užitečné je mít i dobré styky s blízkou i se vzdálenou rodinou. Lze pak trávit pomalu každý den jinak a jinde. Jednou zajdete za kamarádkou na její haciendu. Jindy s přáteli zamíříte do dětské herny a v časech většího volna, jako jsou víkendy a svátky, navštívíte rodinu. Super je také zakoupit nějaké hry pro sportovní aktivity. Děti často baví badminton či jen tak kopat do míče. A to lze provádět kdekoliv i bez potřeby trávníku. Stačí větší volný plac a jde se hrát.
dětské hřiště
Jste-li ti šťastnější a řadíte se mezi majitele domu, nepochybuji, že vám visí na zahradě přinejmenším obyřejná houpačka. Houpačky, trampolíny, průlezky, klouzačky. To vše bývá klasika. Ale co takhle domek na hraní. Ať už ten obyčejný co se prodává v hračkářství nebo ten populární dětský domeček v zámoří, stojící několik miliónů. Jedná se zmenšeninu domu do dětské velikosti. No pokud nejste politik či ředitel velké firmy, asi je pro vás tato „hračka“ trochu mimo vaši ligu.
Jak zabavit malého človíčka už víte a vy se budete bavit pohledem na ně.

2.8/5 - (5 votes)
Jak trávit čas