Lék pro vaše finance

Vždy jste byli opatrní na své výdaje a snažili jste se šetřit. Podařilo se vám hospodařit s dostatečnou finanční rezervou, ale ztráta zaměstnání a několik měsíců na dávkách podpory v nezaměstnanosti způsobilo, že jste se ocitli zcela bez prostředků, a to i s několika drobnými půjčkami. Do bludného kruhu zadluženosti je opravdu velmi snadné se dostat a bohužel se to může stát každému z nás. Je však zapotřebí, nečekat příliš dlouho a nesnadnou situaci začít řešit co nejdříve.

finance

Nejlepším řešením je refinancování stávajících úvěrů. Celá řada klientů využívá pro tyto účely hypotéky bez registru. Vyřízení nového úvěru je velmi snadné a rychle s jeho pomocí zaplatíte drobné, nevýhodné půjčky. Nadále pak budete splácet pouze jeden, nový úvěr, u kterého si můžete zvolit různě dlouhou dobu splácení, aby vám co nejvíce vyhovovala výše měsíční splátky. Jelikož se jedná o půjčku, kterou můžete kdykoliv splatit v plné výši bez sankcí, je vhodné zvolit z opatrnosti raději nižší měsíční splátku. Taková splátka nezatíží příliš výdaje vaší rodiny, a když budete mít k dispozici větší množství finančních prostředků, můžete zaslat mimořádnou splátku, nebo uhradit zůstatek dlužné částky v plné výši.

Opravdu bez registru?
Předpisy pro poskytování úvěrů nám samozřejmě ukládají kontrolu registru dlužníků, avšak chápeme, že každý záznam, který v registru vznikne, má jinou závažnost. Proto posuzujeme jednotlivé případy individuálně a drobné prohřešky nemusí být překážkou poskytnutí úvěru.

úspora
 
Velmi brzy mohou být uzdraveny i vaše rodinné finance. Vaše žádost o úvěr bude posouzena během několika dní. Pokud si chcete udělat představu o tom, jak by vypadala vaše půjčka, můžete vyplnit kontaktní formulář a rádi vám nezávazně zpracujeme konkrétní kalkulaci. Přesvědčíme vás o výhodách úvěru od nás!

4/5 - (5 votes)
Lék pro vaše finance