Rozsviťte si

Nepostradatelným zdrojem světla jsou už po mnoho let výbojky. Tyto světelné zdroje mají největší využití v exteriéru, ale jsou mezi nimi i druhy, které lze použít i v interiéru. V naší nabídce najdete jak sodíkové, tak halogenidové, ale samozřejmě i pomalu končící rtuťové. Všechny námi nabízené světelné zdroje pocházejí z dílen světově proslulých výrobců, kteří se jejich výrobě a vývoji věnují už po dlouhá léta a jsou špičkou na trhu.bulb1
Sodíkové výbojky jsou právě určeny přímo pro venkovní osvětlení a můžete je použít k osvětlení ulic, parkovišť, průmyslových areálů či sportovišť a tak dále. Skvěle poslouží pro zvýšení bezpečnosti v okolí budov. Jde o nejúčinnější světelný zdroj s velmi dobrou viditelností i ve špatném počasí, mají velmi dlouhou životnost a přitom vysoký výkon a nízkou spotřebu. Jde o velmi výhodný světelný zdroj, avšak s omezenou možností použitelnosti.
Halogenidové výbojky mají své využití v interiéru, ale ne v domácnosti, spíše na nejrůznějších výstavištích, v halách a výrobnách či jako osvětlení výlohy obchodu a podobně. Vydávají opravdu velmi kvalitní světlo s vysokým indexem podání barev, ale i při tak vysokém výkonu mají stále velmi nízký příkon a samozřejmě dlouhou životnost.
A v neposlední řadě jsou zde rtuťové výbojky, které už dnes pomalu končí a bývají často nahrazovány sodíkovými, ale i tak ještě stále naleznou své příznivce a to hlavně díky své nízké pořizovací ceně. Tak jako sodíkové mají své využití v exteriéru, jsou vhodné pro otevřený i uzavřený typ svítidla. Jde o velmi spolehlivý a kvalitní světelný zdroj.
Ať už hledáte výbojku sodíkovou či halogenidovou nebo rtuťovou, každopádně při výběru správného modelu se musíte řídit několika důležitými parametry a to hlavně požadovanou wattáží, typem, příkonem a výkonem a spoustou dalších požadavků, které na tento světelný zdroj máte.bulb

1/5 - (1 vote)
Rozsviťte si