Podnikání

Písek a bazén

 

Ano, také by to šlo, udělat u bazénu takovou malou písčitou pláž a v ní bábovičky. My se však budeme bavit o trochu jiném písku. A nebude to ani ten, který se používá na plážový volejbal.

Asi již tušíte, o čem bude řeč. Ano, je to písek ve vašem filtračním zařízení. Pokud ještě používáte zastaralý kartušový filtr, vyzkoušejte opravdu pískový. Nebudeme zde rozebírat jeho výhody, to necháme na jindy, ale podíváme se cože to má ve svých útrobách. Když je to písková filtrace, bude to asi písek, protože například obilí by v tomto filtru jaksi ztrácelo význam.

Dítě v bazénu

I tuto náplň je třeba čas od času vyměnit. Pravda, ne tak často jako papír v kartušovém filtru. Ta se mění hodně často. Nový písek jednou za dva roky a pokud není moc často v akci, můžeme i méně často. Někteří lidé jej však mění vždy na začátku nové sezóny. Je to každého věc, jak často to bude dělat, ale zde je lépe častěji než pozdě.

Uvnitř tohoto filtru může být písek obyčejný, který koupíte kdekoli, nebo také speciální, který koupíte v určených prodejnách.

Tento písek může být například křemičitý, ale může být i jiný, speciálně připravený. Ten starý prostě vysypete a do nádoby nasypete nový. Tím máte na rok pokoj a po celou dobu koupání se již nemusíte pískovou filtrací zabývat. To je právě ta veliká výhoda proti kartuším, kde si pozdní výměnou můžete způsobit jen zbytečné potíže.

Letní osvěžení

Písková filtrace, jakou vám nabízí firma Chlorito je velmi účinná. Při jejím použití nemusíte tolik chemicky upravovat vodu, takže to máte další ušetřené náklady, které již odpůrci pískových filtrů nevidí a nemluví o nich. To je ovšem chyba, protože nejde o zanedbatelné částky. Nemluvě o tom, že na tento filtr můžete připojit další různé pomocníky, další užitečné věci.

Je jen na vás, jaký písek si do filtru dáte a zda využijete všechny jeho možnosti. V každém případě budete mít vodu mnohem kvalitnější.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]