Zábava pro celou rodinu

Hledáte jedinečnou zábavu, kterou byste si užili se svou rodinou? Co podniknout, abyste se mohli všichni zapojit, děti i dospělí. Pro děti je to jedinečná příležitost rozvíjet vědomosti a ukázat jak na tom jsou s logickým myšlení, jestli si dokážou ve složitých situacích poradit a zachovat klidnou hlavu nebo jestli začnou zmatkovat. Vyletí jako čertík z krabičky? Mluvíme o únikových hrách. Už jste o nich slyšeli, ale ještě jste neměli možnost na ně zajít? Rozhodně neváhejte, stojí za to. Rádi vás uvidíme v naší únikové hře v Kolíně. Co to vlastně je úniková hra a co si pod tímto pojmem představit? Je to hra založená na řešení tajných kódů, hledání ztracených klíčů, které vedou k zamčeným zámkům. Nejrůznější druhy hlavolamů a šifer k řešení.

labyrint

Budete muset zapojit mozkové závity a aby to nebylo příliš jednoduché je pro každou hru vymezený čas, který neúprosně letí. Hry se odehrávají v tajné místnosti a každé vyřešení vás povede k dalšímu. Každá hra má svůj příběh a odehrává se v určitém období, do kterého budete zasvěcení. Stihnete vyřešit všechny hlavolamy a najít potřebné klíče abyste stihli uniknout ze hry, než vás pohltí a zůstanete uvězněni?

mříže

V nabídce máme dvě základní hry. První a zahajovací hrou naší společnosti byl Dvojitý agent. Hra je určena pro všechny od deseti let věku. Odehrává se v období sovětského svazu a KGB. Stanete se dvojitým agentem, kterému se záhadně ztratil kolega George. Předtím než k tomu došlo, se s vámi sešel a sdělil vám, že se dostal k tajným dokumentům sovětského svazu, které by měly změnit svět. Vše se odehrává v konspiračním bytě vašeho kolegy. Vaším úkolem bude zjistit, co se s Georgem stalo a kam přišli dokumenty. Jestli nepadli do špatných rukou. Čas vám běží a v patách máte KGB. Pospěšte si, než vás dostanou. Druhou hrou je Samara. Tato hra je na téma hororového filmu Kruh z let dva tisíce dva. Není určena pro bojácné osoby. Ve hře jsou lekavé scény. Neváhejte a přijďte vyzkoušet jednu z našich únikovek exit game Enigma Escape.

5/5 - (1 vote)
Zábava pro celou rodinu