Peníze

Půjčky nejsou ostuda

 

Soukromé podnikání vždy bylo, je a také bude do jisté míry rizikovou záležitostí, co se peněz týká. Každý, kdo se do něj pustí, musí počítat s tím, že se mu nebude vždycky dařit ideálně, každému tu někdy více a někdy méně hrozí, že se ocitne ve finanční tísni. A to proto, že v podnikání nestačí být jenom pracovití a vynalézaví, nestačí tu jenom být dostatečně zodpovědní. I to je tu nezbytné, ale chybět nesmí ani aspoň trocha štěstí. Protože i na tom nejednou záleží, jak se komu z podnikatelů žije.

I když někdo usilovně pracuje a má skvělé nápady, může v podnikání trpět nedostatkem finančních prostředků, může mít nedostačující příjmy. A na vině tomu mohou být klidně i jenom podnikatelovi obchodní partneři, zákazníci, stát… Prostě je tu mnoho vlivů, které mohou spolurozhodovat o úspěšnosti a neúspěšnosti jakéhokoliv podnikání.

čas jsou peníze

A co má soukromník dělat, když se mu z jakéhokoliv důvodů dočasně v podnikání nedaří? Dělat může pochopitelně ledacos. A určitě není od věci vzít si někdy kvůli nezvladatelným problémům nějakou půjčku. Protože i takto získané peníze mohou sehrát pozitivní roli, i ty mohou mít význam, když jde o osud podnikání a podnikatelů.

A kterou půjčku z oné záplavy všemožných nabídek si vybrat, pro který typ a za jakých podmínek se rozhodnout? To už záleží na podnikatelích samotných. Ale kdybych jim měl doporučit něco konkrétního, zřejmě by to byla nebankovní americká hypotéka.

Proč právě ta? Z vlastně docela prozaických důvodů.

brazilské peníze

Když chce podnikatel půjčku získat, musí prokázat svou schopnost ji splácet a musí se za takové splácení zaručit. A když má někdo jenom omezené finanční možnosti a spoustu problémů, není to snadné. Ale u nebankovní hypotéky se dá jenom nemovitost do zástavy a hned mohou být peníze na cestě. A to i k podnikateli, který není z pohledu bank atraktivní.

A proč si komplikovat život, když je získání nebankovní hypotéky tak snadné, že?

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]