Zařizování dětského pokoje je radost. Každý rodič si přeje, aby byl pokojíček jeho ratolesti co nejkrásnější. Aby se z tohoto pokoje stalo útočiště, do kterého se může dítě kdykoliv schovat. Prostor, který bude jen jeho. V dětském pokoji je to pravé místo pro hromadu hraček, pro dětské knihy, pro krásné obrázky a další nezbytné věci, které se do pokojíčku hodí. Je také velmi důležité vybrat kvalitní nábytek. Nábytek by měl hrát všemi barvami a měl by být dostatečně variabilní a bezpečný. Jistě i vy sháníte do dětského pokojíčku gauč či pohodlné křesílko. Nenapadlo vás však vyzkoušet dětský sedací vak? Jedná se o novinku, která se však dostává do stále větší obliby. A to nejen u dětí, i dospělí objevují kouzlo tohoto vaku. Pokud slyšíte o tomto vaku poprvé, jistě vás zajímají veškeré podrobnosti.


Pro děti to nejlepší

Je samozřejmé, že chcete pro své děti jen to nejlepší. Tento vak bude to pravé ořechové. I když se vám může zdát, že nevypadá dostatečně stabilně, nenechte se mýlit. Tento vak nejenže je dokonale stabilní, ale také vytvoří dokonalou oporu pro zádové svalstvo. A to z toho důvodu, že se dokáže přesně přizpůsobit libovolné postavě. Na tomto vaku nemusí vaše dítě jen ležet. Dá se totiž snadno upravit do tvaru křesílka, takže máte gauč i křeslo v jednou. Vaše děti také jistě potěší fakt, že v létě si mohou vzít vak bez problémů do bazénu a udělat si tam z něj pohodlné lehátko. I k tomu je totiž tento vak určený. Díky systému trojitého zapínání s nemusíte bát úniku náplně do vody.


Barevné variace lahodí oku

Děti milují veselé barvy. Líbí se jim veškeré barevné spektrum a to v libovolných kombinacích. Vak z naší nabídky se dá zakoupit v mnoha barvách. U provedení Duo můžete barvy měnit libovolně, dle nálady. Udělejte svým dětem opravdovou radost a pořiďte jim do pokojíčku tento skvělý kousek. I vy si ho oblíbíte natolik, že si ho budete chtít také pořídit.

3.3/5 - (3 votes)
Sedací vak do pokoje