Výrobky

Zkuste všechny překvapit

 

Zajímavou volbou může být například kouzelník. Nejspíš si ho představíte jako pána ve fraku, který má svoji typickou hůlku a tahá králíka z klobouku. Dnešní iluzionisté jsou ale především baviči, kteří ovládají nejen triky ale také psychologii. Umí klamat tělem a vy přitom naprosto nic nepoznáte a ještě jim za to budete tleskat. Navíc je zajímavé, že se tím dá i velmi dobře živit.

karty

Většinou tito mistři triků sází na představení především pro děti, ale řada z nich vystupuje také na firemních večírcích. Vždyť i v nás dospělých se skrývá malé dítě, které by tak rádo nechalo ožít svoji fantazii. Jak vidíte, kouzelníci se vrací zpět do módy a mohou tak zazářit i na vašem večírku. Vaši kolegové budou rozhodně překvapeni a věřte tomu, že se rozhodně nebudou nudit.

Navíc sami zjistíte, že je to úplně jiné než v televizi. Konečně zažijete to pravé okouzlení na vlastní kůži. Magie a tajemno zajímá spoustu lidí i v dnešní uspěchané době, kdy si velmi rádi odpočinou od svých každodenních starostí.
Kromě toho si přijdou na své také pánové, většina iluzionistů má totiž jako pravou ruku krásnou asistentku. Některé triky ale tyto šikovné modelky umí provést úplně samy. Takže jsou to spíše takové kolegyně než jenom ozdoby skutečného kouzelníka.

Samozřejmě musí své nápady neustále pilovat, pravidelně trénovat a vymýšlet zase nové. Divák je totiž náročný pán a někdy je velmi těžké jej uspokojit.
Pokud stále ještě nevíte, zda jít do podobného typu zábavy, pak se můžete pro inspiraci vydat na takové představení sami a uvidíte, jak se vám bude líbit. Jestliže vás osloví, pak už není nic snazšího, než někoho takového oslovit a objednat na vámi připravovanou akci. Dokonce si můžete domluvit i podrobnosti a vybrat si, jakým tempem bude vše probíhat.

klobouk

Nebo můžete hledat na internetu a nechat si někoho doporučit.
Velmi oblíbeným m trikem je například zmizení šéfa, které pobaví snad každého podřízeného. Pokud má váš nadřízený smysl pro humor, pak se nemáte naprosto čeho bát.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]