Peníze

Bez zisku je to zlé

 

Podnikat bez dosahování dostatečného finančního zisku je nemyslitelné. Nikdo neprovozuje svůj byznys s cílem na něm prodělávat, cílem každého podnikatele je vydělat si na sebe stejně jako na provoz a rozvoj své firmy. Musí tomu tak být, protože podnikání není žádná zájmová činnost, je to zaměstnání jako každé jiné.

Jenže znamená to, co tu zaznělo, že je soukromé podnikání vždy ziskové? Samozřejmě, že nikoliv. Nejednou se něco nepovede, nejednou zklame to či ono, a pak může být peněz i vysloveně málo. Třeba i tak málo, že vlastně takové podnikání postrádá smysl a snad by bylo lepší s ním přestat.

mince eura

Jenže než to někdo v problémech vzdá, měl by se určitě pokusit svoji firmu zachránit. A tedy sehnat někde nějaké peníze, které by se sem investovaly s úmyslem dosáhnout obratu k lepšímu.

A jak se takové peníze shánějí, pokud se nedají podnikáním vydělat? Obvykle tak, že si je podnikatel v nějakém finančním ústavu půjčí. Jenže než se tak stane, musí se pochopitelně najít vhodná půjčka, která se vyplatí a u které je také jisté, že ji žadatel dostane, že mu nebude upřena kvůli nedostatečné bonitě.

spousta eur

A tak soukromníci nejednou dlouho hledají a běhají od banky k bance ve snaze někde uspět. A když neuspějí tam, měli by to zkusit i u nebankovní společnosti. Protože nebankovní sektor nabízí půjčky daleko benevolentněji, a to i lidem, kterým by jinak možná nikdo nic nedal. A třeba taková americká hypotéka bez dokládání příjmů může být pro podnikatele v nesnázích učiněné terno, ta může zachránit kdejakou firmu i před potížemi, i před bankrotem.

Tady stačí dát do zástavy nemovitost a už se netřeba obávat ani nízkých příjmů, ani záznamů v registrech dlužníků. Díky takové nemovité záruce tu totiž uspěje každý, kdo má aspoň minimální schopnost splácet. A to dokáže zachránit i podniky, kterým by už jinak nebylo pomoci.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]