Jak se dostat do správné letní nálady?

Nejteplejší roční období už je v plném proudu. Bohužel to v průběhu května vypadalo víc na léto, než teď. My vám poradíme, jak se naladit na vlnu pohody a užít si toto nekrásnější roční období naplno. Tady je několik triků, jak si užít i propršené dny ve slunečné náladě.
Když není krásně venku, musíte přivést sluníčko k vám domů. Nebojte se a experimentujte s bytovými doplňky ať prozáříte váš životní prostor. Určitě toho nebudete litovat a jistě vám to zlepší náladu.
růžová limonáda.jpg
Zkoušeli jste si někdy doma namíchat letní drink? Je to překvapivě snadné. Ať už máte chuť na pina coladu, mojito či něco ostřejšího, nutné ingredience najdete ve vašem nejbližším obchodě. Je to skvělá zábava a můžete klidně popustit uzdu své fantazii. Není nutné se držet receptů, Jednoduše smíchejte váš oblíbený džus s ledem a vaší volbou alkoholu. Doplňte vše výrazným brčkem a kouskem ovoce na skleničce a budete se rázem cítit jako někde v Karibiku.
Pokud máte rádi víno, na léto je nejlepší víno růžové. V minulém roce se obzvlášť dařilo odrůdám jako je Dornfelder. Růžové víno se perfektně hodí na parné dny, není příliš těžké a skvěle osvěží, pro ozvláštnění do něj vhoďte například pár jahod a už jen vychutnávejte.
ledová káva.jpg
V létě je ten správný čas oživit i svůj šatník. Stejně tak jako u bytových doplňků i u oblečení k tomuto období patří určité barvy a vzory. Nutností jsou pak volné šaty, které vám budou pohodlné i při těch nejvyšších teplotách. Nezapomeňte na stylový klobouk, v ideálním případě slaměný. Lepší je volit pokrývku hlavy větších rozměrů, která ochrání před sluncem i váš obličej. Nebojte se experimentování vyzkoušejte odvážné barvičky, odhodlejte se ke koupi žluté halenky či tyrkysové sukně, budete tak nepřehlédnutelná.
Místo vaší klasické ranní kávy udělejte změnu a sáhněte po „iced cofee“. Hravě si ho zvládnete udělat i doma. Stačí zalít dvě lžičky kávy půl deci vroucí vody, aby se instantní káva pěkně rozpustila. Pak vše jen doplníte ledem a studenou vodou.

3.8/5 - (5 votes)
Jak se dostat do správné letní nálady?