Kameny, se kterými se cítíme jistější

V životě nás dovedou ovlivnit různé věci. A tyto věci mají později dopad na naše zdraví, nebo štěstí. Někdo jde svému štěstí naproti a je odhodlaný se prát se všemi překážkami, které se mu postaví do cesty a jiný, zkouší najít štěstí v podobě léčivých kamenů a čerpat z nich potřebnou energii. Jaké kameny mají moc nás léčit a a v čem je vlastně jejich síla?
fialový ametyst

Jantar už od miminka

Jantar je jedním z nejstarších léčivých kamenů. Jeho moc spočívá v tlumení bolesti při prořezávání prvních zoubků u malých miminek, proto se často prodává formou korálků na krk a je pravdou, že ho vyhledává velká skupina rodičů. Dospělým jedincům:
– pohlcuje negativní myšlení
– pomáhá navrátit v životě rovnováhu
– zvyšuje přirozené sebevědomí
– přitahuje v době osamělosti partnerské vztahy a přátelé
Léčivé vlastnosti– jestli budete jantar nosit na svém těle, bude vám pomáhat zmírňovat horečku, bolest v krku, bolest hlavy, kloubů a také zubů.
bílý krystal

Ametyst pro klidný spánek

Ametyst je kámen, který má velké ochranné schopnosti ve spirituálním světě. Zaměřuje se na duchovno a potřebu klidného spánku. Je ideální pro ty, kteří nemůžou večer usnout, spát, nebo jich budí časté noční můry. Vlastnosti:
– pomáhá zahnat nespavost a noční můry
– vyvolává klidný a spokojený spánek
– dodává ozdravující čisté sny
– tiší strachy, zlobu, vztek a stres
Léčivé vlastnosti– pomáhá při žaludečních a dýchacích potížích, při poruchách sluchu a kožních problémech, celkově se zaměřuje na oblast zažívacího traktu, takže vám pomůže při veškerých střevních problémech.

Harmonie s krišťálem

Krišťál je kámen o kterém se říká, že je to nejúčinnější léčivý krystal na světě. Vyzařuje ze sebe velmi silný zesilovač energie, kterou upravuje do stavu naprosté rovnováhy a harmonie. To značí, že pokud máte negativní energie hodně a naopak ty pozitivní málo, tento kámen se postará o to, aby se vaše energie znormalizovala a přivedla vás do stavu harmonického myšlení. Jeho kouzlo spočívá v tom, že:
– povzbuzuje naši psychiku
– čistí a chrání naši auru
– působí na korunní čakru
– čistí všechny ostatní kameny, které už nosíte
– odstraní případné bloky, které vás doposud tížili
Léčivé vlastnosti– tento kámen je univerzální, proto působí pozitivně na všechny vaše zdravotní problémy, včetně těch psychických. Dále posiluje imunitu a pomáhá zvýšit laktaci kojícím ženám.

Kameny, se kterými se cítíme jistější