Nezařazené

Kameny, se kterými se cítíme jistější

 

V životě nás dovedou ovlivnit různé věci. A tyto věci mají později dopad na naše zdraví, nebo štěstí. Někdo jde svému štěstí naproti a je odhodlaný se prát se všemi překážkami, které se mu postaví do cesty a jiný, zkouší najít štěstí v podobě léčivých kamenů a čerpat z nich potřebnou energii. Jaké kameny mají moc nás léčit a a v čem je vlastně jejich síla?
fialový ametyst

Jantar už od miminka

Jantar je jedním z nejstarších léčivých kamenů. Jeho moc spočívá v tlumení bolesti při prořezávání prvních zoubků u malých miminek, proto se často prodává formou korálků na krk a je pravdou, že ho vyhledává velká skupina rodičů. Dospělým jedincům:
– pohlcuje negativní myšlení
– pomáhá navrátit v životě rovnováhu
– zvyšuje přirozené sebevědomí
– přitahuje v době osamělosti partnerské vztahy a přátelé
Léčivé vlastnosti– jestli budete jantar nosit na svém těle, bude vám pomáhat zmírňovat horečku, bolest v krku, bolest hlavy, kloubů a také zubů.
bílý krystal

Ametyst pro klidný spánek

Ametyst je kámen, který má velké ochranné schopnosti ve spirituálním světě. Zaměřuje se na duchovno a potřebu klidného spánku. Je ideální pro ty, kteří nemůžou večer usnout, spát, nebo jich budí časté noční můry. Vlastnosti:
– pomáhá zahnat nespavost a noční můry
– vyvolává klidný a spokojený spánek
– dodává ozdravující čisté sny
– tiší strachy, zlobu, vztek a stres
Léčivé vlastnosti– pomáhá při žaludečních a dýchacích potížích, při poruchách sluchu a kožních problémech, celkově se zaměřuje na oblast zažívacího traktu, takže vám pomůže při veškerých střevních problémech.

Harmonie s krišťálem

Krišťál je kámen o kterém se říká, že je to nejúčinnější léčivý krystal na světě. Vyzařuje ze sebe velmi silný zesilovač energie, kterou upravuje do stavu naprosté rovnováhy a harmonie. To značí, že pokud máte negativní energie hodně a naopak ty pozitivní málo, tento kámen se postará o to, aby se vaše energie znormalizovala a přivedla vás do stavu harmonického myšlení. Jeho kouzlo spočívá v tom, že:
– povzbuzuje naši psychiku
– čistí a chrání naši auru
– působí na korunní čakru
– čistí všechny ostatní kameny, které už nosíte
– odstraní případné bloky, které vás doposud tížili
Léčivé vlastnosti– tento kámen je univerzální, proto působí pozitivně na všechny vaše zdravotní problémy, včetně těch psychických. Dále posiluje imunitu a pomáhá zvýšit laktaci kojícím ženám.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]