Učení jazyků přes mobil


Není to hloupost, ale velmi dobře uchopený podnikatelský záměr. Na mobilech a počítačích trávíme dlouhé hodiny a většinou si z nudy píšeme s lidmi, kteří se nudí stejně jako my, nebo je vyrušujeme, abychom se nenudili a u toho koukáme na videa, která nám sice nic nedávají a mají prázdnou hodnotu, ale je to lepší, než koukat do zni, nebo čekat na odpověď na chatu.
vypláznutý jazyk

Možná se jednoho dne rozhodnete, že byste chtěli do zahraničí, možná uvažujete o tom, že vaše znalost jazyka už není to, co bývala, nebo není dostatečná k tomu, abyste ji mohli aktivně využít v cizině. Můžete jít do školy, můžete jít do kurzu, můžete se učit sami doma, nebo využít aplikaci.
DUOLINGO
anglické pozdravy

ZELENÁ SOVIČKA
V předvolbě je mnoho jazyků, včetně například japonštiny. Celá aplikace je uspořádaná do několika stupňů, které jsou tematicky laděné a zakončené testem, jenomže to není celé.
–          Cvičení
–          Poslech
–          Výslovnost
–          Překlad tam
–          Překlad zpátky
–          Slovíčka i věty
Škála cvičení je opravdu široká a dává možnost k seberozvoji, navíc vám aplikace nabídne, že vás na svou existenci bude upozorňovat, abyste jí nezapomněli každý den věnovat třeba alespoň deset minut, protože díky procvičování se v jazyce budete stále zlepšovat. Navíc tam je.
–          Spojení s jinými „studenty“ díky čemuž můžete porovnávat své úspěchy
–          Zvláštní cíle, kterých se můžete pokusit dosáhnout
–          Měna, díky které můžete získávat výhody
–          Možnost zaplatit si bezreklamovost
–          Systém snižování schopností
otázky na plotě

Tato aplikace nabízí to, co ve většině výukových programů jazyk chybí. Vyhodnocuje vaše chyby a dle vaší neúspěšnosti vám ubývají dovednostní body u náležitých okruhů, takže se může stát, že dlouho nepřijdete a najednou se vám snížily dovednosti natolik, že musíte tři čtyři cvičení opravit, abyste se mohli pohnout dál.
Deset minut denně za zlepšení jazykových schopností opravdu není mnoho.

5/5 - (3 votes)
Učení jazyků přes mobil