Nezařazené

S bublinkovou fólií na vodáckou výpravu

 

Bublinkové fólie se nejčastěji používají při stěhování, jako výplně krabic, k balení věcí, zkrátka se s nimi počítá jako s dokonalou ochranou předmětů před poškozením. Tento materiál, mimochodem dobře dostupný a velmi levný, se vám může hodit i na vodácké výpravě po Sázavě, po Lužnici nebo na Otavě.

žena s fólií

K čemu se vám hodí bublinková fólie na vodě

Balení křehkých potravin – vodáci se musí spoléhat na nákupní možnosti v místě pobytu, anebo brát s sebou potraviny z domova. Mnohé z nich mohou cestou utrpět, např. oplatky či sušenky, vejce, špagety, zelenina (rajčata, okurky) a další křehké potraviny a suroviny, které se mohou polámat, drolit, pomačkat nebo rozmáčet. Až je budete balit doma nebo v kempu, zabalte je do bublinkové fólie a vložte do uzavíratelného sáčku, tím je spolehlivě uchráníte, pouze nezapomínejte na dobu trvanlivosti a vliv okolního prostředí, kdy nemáte zrovna po ruce chladničku.

Prostor před stanem – součástí vodáckých výprav je také posezení u ohně, případně před stanem, kdy již slunce zašlo za obzor. Tehdy je vhodné pochutnat si třeba na dobrém guláši. Sezení u ohně nebo v blízkosti stanu si můžete vylepšit fólií s bublinkami, kterou přeložíte na více vrstev a vytvoříte z ní pomyslný polštář. Byla by škoda brát k ohni karimatku nebo něco jiného cenného, co může utrpět odletujícími jiskrami z ohně.

posezení u ohně

Podložka pod karimatkou – karimatky nejsou zdravotní matrace, jsou velmi tenké a tak je spaní ve spacáku takovým provizoriem. Můžete jej však výrazně posílit bublinkovou fólií ve třech až čtyřech vrstvách, vyzkoušejte to a uvidíte, že nám dáte za pravdu. A dobře se vyspat při noclehu pod stanem, kdy na vás další den čeká pětadvacet kilometrů usilovného pádlování, je docela zásadní.

Převážení lodí – většinou se lodě převáží na nástavbách přívěsných vozíků, případně na korbě nákladního vozu. Tehdy se hodí pro zabezpečení trupu lodí molitanové kostky, a tam kde se kostka nevejde, zastane stejnou funkci i fólie s bublinkami.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]