Nezařazené

Metody, které dokážou některým přinést kladný výsledek

 

Některé metody jsou skutečně účinné, ale ne na každého mohou mít kladný výsledek, stejně tak jako pravidelné cvičení nebo jiné pokusy. Na každou ženu totiž bude platit něco jiného.
dívka v sauně
Body Wraps &Katalytická termolipolýza – je pravdou, že si tělové zábaly a termosauna dokážou poradit se zeštíhlením. Dokonce si poradí i s celulitidou. Problém je, že se bohužel jedná o krátkodobý proces a tudíž akci na jedno použití. Nelze vykonávat v době těhotenství, s žilním onemocněním, infekčním nebo hormonálním onemocněním.
Manuální lymfodrenáž – je známé, že mízní systém odvádí z těla toxiny a zlepšuje vylučování odumřelých tukových buněk po hubnoucích procedurách nebo dietách. Také urychluje látkovou výměnu. Podporuje imunitu a nabíjí doslova energií. Je to skvělý pomocník při tvarování postavy. Bohužel kdo má ale žilní, srdeční, infekční onemocnění, tak se může s lymfodrenáží rozloučit. Není vhodná ani při dalším onemocnění kloubů a další, proto je lepší vše zkonzultovat s lékařem.
Liposukce – při ošetření se z podkoží odsává tuková tkáň. Nebudeme si nic nalhávat, je především vhodná pro ženy, které si chtějí nechat vytvarovat pěknou postavu, problém nastává, když BMI je vyšší, než 30.
Injekční lipolýza – jejím základem je přepínání tukových buněk do tak zvané buněčné smrti. Buňky zkrátka odumřou a organismus je lymfatickými cestami vyplaví. Jsou zaznamenány pak účinky v oblasti, kde se zákrok prováděl. Vpichy nejsou bolestivé a do půl hodinky je hotovo. Není místo na těle, které by se nedalo vylepšit touto metodou. Přesto opět osoby s určitým onemocněním nebudou mít šanci.
sledování postavy
Bandáž žaludku – zde neplatí to, že si budou ženy formovat postavu nějakou novou metodou, zde se podstupuje přímo chirurgický zákrok. Je určen pro ty, kteří zápasí s velkou nadváhou a potřebují tak trochu pomoci. Lékař doporučí operaci, při které se přiškrtí horní část žaludku a tím se pochopitelně zmenší. Když bude menší žaludek, tak zákonitě se sní i menší porce a tím se dotyčná dostatečně nasytí. Samozřejmě je nutné dodržovat nějaká pravidla, aby se zákrok projevil na samotném těle.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]