Nebankovní hypotéka bez registru formou podnikatelského úvěru

Možná se Vám zdá složité, že se úvěry rozdělují na několik druhů. Základní rozdíl je mezi podnikatelskými a spotřebitelskými. Běžný občan, který nepodniká, si totiž nemůže zařídit podnikatelský úvěr, ten je totiž k dispozici opravdu pouze podnikatelům a firmám. Běžný člověk si tedy může vzít spotřebitelský úvěr nebo třeba hypotéku. Naopak podnikatelé mohou hojně využívat veškeré podnikatelské úvěry.

peníz

Pokud jste soukromá osoba čili občan, který nepodniká, a hledáte úvěr, kde by se neřešily registry, protože Vám v bance řekli, že tam máte negativní zápis a kvůli tomu Vám nepůjčí, musíte hledat pod pojmy nebankovní hypotéky. Zde se bude jednat o úvěr s ručením nemovitostí a můžete peníze z úvěru využít k jakýmkoliv vlastním potřebám. Při obyčejných půjčkách nemusíte ručit u nižších částek, u těch vyšších se většinou očekává, že majitel bude ručit movitým majetkem čili nějakou zástavou jako je dům, byt, pozemek nebo něco jiného. Tím pádem totiž získá i velice výhodnou úrokovou sazbu. Nebankovní hypotéky bez registru znamenají podnikatelské úvěry.

pár karta

Přejdeme tedy na podnikatelské úvěry. Jestliže jste podnikatel nebo firma a hledáte úvěr, kde se nemusí řešit registry, potřebujete si půjčit rychle a bez zbytečného otálení, pak je tento typ úvěru vhodný právě pro Vaše potřeby a může splnit Vaše očekávání. Všechno vyřídíte velice rychle a bez zbytečných starostí okolo. Peníze můžete mít dokonce do 24 hodin na účtu, když dodáte veškeré podklady.

U tohoto typu úvěru se samozřejmě ručí nemovitostí, protože se jedná o hypotéku. Ovšem nemusíte se obávat, že byste půjčku nezískali například kvůli záznamu. Ten se dá tolerovat a většinou není překážkou k získání úvěru. To samé platí v případě nízkého daňového přiznání. Dodávají se pouze základní dokumenty. Získat můžete mezi 50 až 70% z hodnoty nemovitosti a doba splatnosti může být nastavená až na dlouhých 30 let.

4.3/5 - (3 votes)
Nebankovní hypotéka bez registru formou podnikatelského úvěru