Dům a byt

Pohodlné a rychlé bydlení

 

Mladí lidé nebo touží si založit rodinu, přitom nechtějí žít u rodičů a vzít si drahou hypotéku na bydlení, to chce mít našetřené dostatek financí a dobře si promyslet, co si mohou dovolit.

Střední generace má též své představy o lepším bydlení, protože už znají své priority. A ta starší generace je většinou smířená dožít ve svých domech nebo bytech.

Bydlení v panelovém domě má své výhody, ale též i dost nevýhod. A mít svůj, třeba i malý domek, s užitkovou nebo s okrasnou zahradou, terasu a bazén u domku pro odpočinek, o tom určitě sní mnozí z nás.

Někdo vyrostl na venkově, někdo žil od mládí ve městě. Takže rozhodnutí volby, kde si postavit svůj nový domov, to bude záležet pouze na jeho výhodách.

Dostupné bydlení daleko od zaměstnání je určitě problém. A když bychom vám položili otázku, jak si například představujete ideální bydlení v menší obci nebo na vesnici, co byste odpověděli? A další pomyslné otazníky by se mohly případně týkat:

  • jak stavět a kde
  • za kolik
  • za jak dlouho budete bydlet ve svém.

logo

Víte, že bydlení v mobilních domech, které se dnes staví podle nových technologií, je velmi pohodlné a úsporné.

Firma LAVARO House s.r.o. je u nás jeden z největších dodavatelů mobilních domů a modulárních dřevostaveb.

Platinum 1

Celoroční mobilní domy LAVARO jsou dnes pro mnohé výbornou volbou. Jsou nabízené jak nové, tak i použité, určené převážně pro celoroční bydlení. A navíc – v dobré ceně. Naše mobilní domy LAVARO house jsou nízkoenergetické a jsou zateplovány moderní technologií – stříkaná PUR pěna o síle 120 až 130 mm, která zajišťuje izolaci, kvalitu bydlení, protože udržuje jak potřebné mikroklima v létě i v zimě. Díky této PUR pěně je v celém obydlí optimální vlhkost.

Firma Lavaro House s.r.o. nabízí prohlídku mobilních domů s poradenstvím, zajišťují a poskytují odbornou pomoc s financováním a kompletní dopravu a usazení domu na vašem pozemku.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]