Obočí i řasy si ženy upravují již od nepaměti, oči totiž dělají hodně a dokážou změnit celkový vzhled a hlavně výraz tváře. Pečujete o řasy a obočí správně?

Jak správně pečovat o řasy a obočí – Čím je možné podpořit jejich růst?

Používání kosmetických produktů, řasenek, barev na řasy a obočí, trhání ale i domalovávání obočí, tohle všechno zhoršuje kvalitu řas i obočí a mnohdy se potýkáme s tím, že nám obočí nechce dorůst, řasy se lámou a jsou krátké a řídké. Každá žena ví, že oči dělají velký dojem, takže líčení očí patří již dlouho ke každodenní rutině mnohých žen po celém světě. Občas ale přijdeme na to, že bez kosmetiky už takřka žádné obočí a řasy nemáme. Přitom stačí málo a jejich kvalitu můžeme zase pozvednout. Jak na to a co udělat, aby nám zase řasy i obočí krásně narostly?

pexels-photo-879178

Zaměřte se na stravu a nejen na samotnou péči

I když péče udělá hodně, záleží na tom, co jíme. I to totiž má vliv na růst obočí, řas, ale i nehtů nebo vlasů. Špatná strava se odráží hodně, nejen na tom, jak se cítíme, v jaké jsme kondici, ale i na tom, jak vypadáme. Pokud chcete tedy tímto zcela přirozeným způsobem něco ovlivnit, zaměřte se na stravu bohatou na přírodní tuky a zdravé oleje, pomáhá, když do jídelníčku zařadíte oříšky, semínka nebo celozrnné výrobky. Jíst ale můžete i avokádo, luštěniny a vyhledávejte i čerstvé ovoce a zeleninu.

Samozřejmostí by mělo být dodržování pitného režimu, ale udělat toho můžete mnohem více. I když kosmetických produktů je na trhu spousta, ne každý takový produkt je kvalitní a právě i používání nekvalitních produktů vám může ohrozit stav řas či obočí.

pexels-photo-862122

A zase ty oleje

Oleje vám pomohou nejen, když je budete do sebe dostávat ve stravě, na řasy a obočí již léta zabírá ricinový olej. Starší metody zase napovídají, že je dobré si před spaním oční víčka mazat a masírovat klasickou lékařskou vazelínou. Používat ale můžete i sérum na růst obočí a řas, které pomáhá téměř okamžitě.

Séra vybírejte kvalitní a dodržujte pravidelnost, když si budete obočí a řasy sérem ošetřovat pravidelně, brzy se dočkáte bohatého obočí a dlouhých a krásných řas. Pak už budete potřebovat i méně kosmetiky při líčení a budete vypadat božsky.

Jak správně pečovat o řasy a obočí – Čím je možné podpořit jejich růst?