Výrobky

Jak správně pečovat o řasy a obočí – Čím je možné podpořit jejich růst?

 

Obočí i řasy si ženy upravují již od nepaměti, oči totiž dělají hodně a dokážou změnit celkový vzhled a hlavně výraz tváře. Pečujete o řasy a obočí správně?

Jak správně pečovat o řasy a obočí – Čím je možné podpořit jejich růst?

Používání kosmetických produktů, řasenek, barev na řasy a obočí, trhání ale i domalovávání obočí, tohle všechno zhoršuje kvalitu řas i obočí a mnohdy se potýkáme s tím, že nám obočí nechce dorůst, řasy se lámou a jsou krátké a řídké. Každá žena ví, že oči dělají velký dojem, takže líčení očí patří již dlouho ke každodenní rutině mnohých žen po celém světě. Občas ale přijdeme na to, že bez kosmetiky už takřka žádné obočí a řasy nemáme. Přitom stačí málo a jejich kvalitu můžeme zase pozvednout. Jak na to a co udělat, aby nám zase řasy i obočí krásně narostly?

pexels-photo-879178

Zaměřte se na stravu a nejen na samotnou péči

I když péče udělá hodně, záleží na tom, co jíme. I to totiž má vliv na růst obočí, řas, ale i nehtů nebo vlasů. Špatná strava se odráží hodně, nejen na tom, jak se cítíme, v jaké jsme kondici, ale i na tom, jak vypadáme. Pokud chcete tedy tímto zcela přirozeným způsobem něco ovlivnit, zaměřte se na stravu bohatou na přírodní tuky a zdravé oleje, pomáhá, když do jídelníčku zařadíte oříšky, semínka nebo celozrnné výrobky. Jíst ale můžete i avokádo, luštěniny a vyhledávejte i čerstvé ovoce a zeleninu.

Samozřejmostí by mělo být dodržování pitného režimu, ale udělat toho můžete mnohem více. I když kosmetických produktů je na trhu spousta, ne každý takový produkt je kvalitní a právě i používání nekvalitních produktů vám může ohrozit stav řas či obočí.

pexels-photo-862122

A zase ty oleje

Oleje vám pomohou nejen, když je budete do sebe dostávat ve stravě, na řasy a obočí již léta zabírá ricinový olej. Starší metody zase napovídají, že je dobré si před spaním oční víčka mazat a masírovat klasickou lékařskou vazelínou. Používat ale můžete i sérum na růst obočí a řas, které pomáhá téměř okamžitě.

Séra vybírejte kvalitní a dodržujte pravidelnost, když si budete obočí a řasy sérem ošetřovat pravidelně, brzy se dočkáte bohatého obočí a dlouhých a krásných řas. Pak už budete potřebovat i méně kosmetiky při líčení a budete vypadat božsky.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]