Pravidelná údržba je nezbytná

Mít na zahradě trampolínu je něco naprosto úžasného. Kdykoliv se můžete tím nejvhodnějším a nejpříjemnějším způsobem odreagovat od každodenních starostí. Skákání totiž odplavuje stres. A má ještě jeden pozitivní dopad na naše tělo. Můžete se zbavit i nadbytečných kilogramů a zpevnit si svoje tělo.
pružiny trammpoliny

§  K tomu, aby bylo používání trampolíny stále jen zábavné a nikdy nedošlo k nějaké nehodě, je zapotřebí pravidelně kontrolovat všechny součásti.
§  Nezapomeňte, že celá konstrukce je velice namáhána.
§  Pak stačí jeden poškozený díl a vy můžete skončit na tvrdé zemi.
Jednou ze součástí, která nesmí být poškozena, je ochranná síť. I malá dírka může způsobit velké starosti. Zejména, pokud trampolínu používají malé děti. Nutná je i kontrola pružin. Pokud se některá z nich vysmekla ze svého místa, pak celá trampolína ztrácí svoji stabilitu.
trampolína s ochranou

Vybírejte podle rozměrů

Nedílnou součástí každé trampolíny je skákací plocha. Díky tomu, že je vyrobena z vysoce odolného polypropylenového materiálu, vydrží skutečně mnoho. Tím ovšem není řečeno, že vydrží vše a navěky. TUDÍŽ – KONTROLA NUTNÁ. O tuto součást je také zapotřebí se dobře starat a udržovat ji podle doporučení výrobce.
§  Materiál, ze kterého je vyrobena, má na sobě speciální nátěr, který ochraňuje před UV zářením a dalšími nepříznivými povětrnostními vlivy.
§  Proto je dobré skákací plochu alespoň dvakrát do roka očistit.
Dobře se starat o trampolínu znamená dopřát jí delší životnost.Jestliže si tuto zábavnou i tělocvičnou pomůcku zakoupíte u kvalitního výrobce https://www.goodjump.cz/nahradni-dily-na-trampoliny, pak máte jistotu, že vždy seženete žádaný náhradní díl. Jen je zapotřebí vybírat podle velikosti konkrétní trampolíny. Zejména u těch dílů, u kterých jsou rozměry rozhodující. Což znamená především u skákací plochy, krytu pružin anebo ochranné sítě.

4.8/5 - (5 votes)
Pravidelná údržba je nezbytná