Výrobky

Pravidelná údržba je nezbytná

 

Mít na zahradě trampolínu je něco naprosto úžasného. Kdykoliv se můžete tím nejvhodnějším a nejpříjemnějším způsobem odreagovat od každodenních starostí. Skákání totiž odplavuje stres. A má ještě jeden pozitivní dopad na naše tělo. Můžete se zbavit i nadbytečných kilogramů a zpevnit si svoje tělo.
pružiny trammpoliny

§ K tomu, aby bylo používání trampolíny stále jen zábavné a nikdy nedošlo k nějaké nehodě, je zapotřebí pravidelně kontrolovat všechny součásti.
§ Nezapomeňte, že celá konstrukce je velice namáhána.
§ Pak stačí jeden poškozený díl a vy můžete skončit na tvrdé zemi.
Jednou ze součástí, která nesmí být poškozena, je ochranná síť. I malá dírka může způsobit velké starosti. Zejména, pokud trampolínu používají malé děti. Nutná je i kontrola pružin. Pokud se některá z nich vysmekla ze svého místa, pak celá trampolína ztrácí svoji stabilitu.
trampolína s ochranou

Vybírejte podle rozměrů

Nedílnou součástí každé trampolíny je skákací plocha. Díky tomu, že je vyrobena z vysoce odolného polypropylenového materiálu, vydrží skutečně mnoho. Tím ovšem není řečeno, že vydrží vše a navěky. TUDÍŽ – KONTROLA NUTNÁ. O tuto součást je také zapotřebí se dobře starat a udržovat ji podle doporučení výrobce.
§ Materiál, ze kterého je vyrobena, má na sobě speciální nátěr, který ochraňuje před UV zářením a dalšími nepříznivými povětrnostními vlivy.
§ Proto je dobré skákací plochu alespoň dvakrát do roka očistit.
Dobře se starat o trampolínu znamená dopřát jí delší životnost.Jestliže si tuto zábavnou i tělocvičnou pomůcku zakoupíte u kvalitního výrobce https://www.goodjump.cz/nahradni-dily-na-trampoliny, pak máte jistotu, že vždy seženete žádaný náhradní díl. Jen je zapotřebí vybírat podle velikosti konkrétní trampolíny. Zejména u těch dílů, u kterých jsou rozměry rozhodující. Což znamená především u skákací plochy, krytu pružin anebo ochranné sítě.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]