Vždycky si říkám, že už je načase, abych si našla nějakého muže. Opravdu nevím, čím to je, ale přitahuji opravdu jenom samá individua. Měla jsem už pět partnerů, se kterými jsem si myslela, že to bude opravdu vážné. Každé začátky jsou opravdu perfektní, a to mi dáte jistě také za pravdu. Protože na začátku každého vztahu je opravdu každý zamilovaný a má na očích růžové brýle. Nebo nějaké klapky, kterými vidím u z pouze v tom pozitivním smyslu. Já to mám bohužel taky tak. A opravdu na žádném muži nevidím žádnou chybu, do té doby, dokud on mě neopustí. A tohle se mi stalo opravdu už pětkrát anebo možná i vícekrát. A nejsem si už jistá. Protože nechci myslet na minulost, chci se věnovat budoucnosti. Ovšem ale nevím, jak to bude dál se mnou. Jsem už ale opravdu hodně moc nedůvěřivá, co se týče můžu A co se týče vztahu.

Taky už toužím po rodině.

 Nechápu, proč jsou takoví muži, že dokáží ženě opravdu hodně ublížit. Všichni mí partneři byli takoví, že mi byli nevěrní. A chodili do vykřičeného domu. Tedy alespoň tři z nich. To jsem měla vážit takovou smůlu, že mí tři partneři chodili do vykřičeného domu? Proč zrovna já? A tak jsem si řekla, že tohle musím rozhodně změnit. Dala jsem si rok pauzu od všech vztahů a taky od rande, abych si utřídila myšlenky a uklidnila se.

Na muže mám smůlu.

A naštěstí to všechno dopadlo skvěle a já jsem si po roce a půl našla partnera, se kterým jsem už tři roky a myslím si, že tohle už celé dopadne snad skvěle. Uvidíme, jak se náš vztah bude vyvíjet a já doufám, že už konečně budu mít štěstí. Například třeba moje sestra si našla partnera ihned po střední škole a jsou spolu i nyní. A po deseti letech se stále milují a mají už tři děti. Prostě dokonalá a šťastná rodinka, která by mohla dělat reklamu na štěstí. Jen ale já patřím i krém, co mají smůlu na muže a taky na lásku. Jen doufám, že to brzy skončí. 

Já a muži