Je-li nějaká bolest, kterou za život zažije každý, tak jsou to bolavá záda a klouby. Rozhodně to není otázka stáří, tyto bolesti vás mohou dostihnout kdykoliv.

Jste sportovec a zdoláváte vrcholky hor? Nebo vášnivý lyžař, který celý den sjíždí ty nejtěžší sjezdovky? Nebo možná jen chodíte běhat večer po městě. Ve všech případech namáháte vaše klouby a pokud jim neposkytnete patřičné protažení a relaxaci, mohou se objevit nejrůznější zdravotní, bolestivé, potíže.

masáž

Po každém cvičení by mělo následovat protažení. Správně provedené cviky protáhnou namáhané svaly a uvolní je. Předejdete tak křečím, které přicházejí převážně v noci. Neměli byste zapomínat na doplňky stravy. Vhodné je například magnézium. Co byste měli svým zádům dopřát je masáž. Je nadarmo má každý vrcholový sportovec svůj tým, ve kterém je nejen trenér, ale i masér. Masáž uvolní ztuhlé zádové svalstvo, ale je i masáž nohou nebo rukou, tedy každého svalu, který při sportu namáháte. A co můžete dopřát svým zádům a kloubům jako dárek z nejlepších? Pobyt v termálních lázních. Můžete vyrazit na víkendový pobyt, ale pokud si objednáte celý týden, nebudete litovat.

bazén

Termální lázně máme i v České republice, ale chcete-li poznat něco mimo republiku, a přitom jen kousek za hranicemi, koukněte se na hotely Velký Meder. Najdete špičkové ubytování se službami, které vás dostanou do nebe. Termální koupele, zábaly, masáže, a to vše v nádherném prostředí.

Že raději pojedete k moři? A víte, že na dovolené u moře můžete také skončit zavření v pokoji, protože venku bude řádit bouřka a v moři budou vysoké vlny? To se vám v termálních lázních nemůže stát. Tady si dovolenou užijete za každého počasí. Neměli jste o prázdninách čas vybrat si svou dovolenou a vy byste si rádi zaplavali a zrelaxovali své tělo? Termální bazén a masáže v lázních je to pravé, co potřebujete. A venku se klidně mohou čerti ženit.

Bolí vás záda a klouby?