Podnikání

Zjistěte si vaše BMI

 

Kdo si „hlídá váhu“, ten moc dobře zná pojem BMI. Ten, kdo ještě nezaznamenal sousloví Body Mass Index, nejspíše to nepotřebuje. Anebo ho nechce znát – to v tom případě, když ručička na osobní váze se kloní na povážlivou stranu. Nebudeme si nic nalhávat.

Jestliže máte nadváhu anebo jste více zakulacení, než je zdrávo, je na čase začít přemýšlet, co s tím uděláte. Protože za nějaký čas, když svoji váhu řešit nebudete, může být už pozdě. Manželka či manžel potkají partnera či partnerku, která se jim bude více zamlouvat, protože spolu budou moci sportovat, chodit a jezdit na výlety. Stejně tak nebudou už muset poslouchat vzdechy, co druhého kde bolí a tak podobně.

Začněte prostě včas. Víme, že to není snadné, zbavit se nadbytečných kilogramů, ale ony samy dolů nespadnou. Je třeba se o to přičinit. Začněte tím, že zjistíte vaše BMI.

lupa hledat

Vypátrejte vaši výšku v centimetrech, kolik vážíte a usedněte k počítači či rozklikněte svůj chytrý mobil. Najděte si webovou stránku výpočet bmi, kde vám poradí odborníci na slovo vzatí. Důležité je, abyste k sobě byli upřímní a uvedli přesné míry a ani kilíčko si neubírali. Podívejte se pravdě do očí.

Vy své míry zadáte do kalkulačky Body Mass Indexu, uvedete navíc ještě svůj věk a zda jste ženského nebo mužského pohlaví. Kalkulátor na základě těchto údajů vyhodnotí váš váhový index a do pár sekund vám sdělí, jak na tom jste. Navíc vám hned navrhne formu diety, takže nemusíte lustrovat jiné další webové stránky a hledat, co si máte počít.

obezita žena

Máme i své výživové poradce, které můžete samozřejmě kontaktovat, protože jsou tu pro vás a pro vaše potřeby. Cokoliv vám nebude jasné, ptejte se! Neobávejte se ničeho, nikdo vás neodmítne, naopak naši poradci jsou velmi empatičtí, vstřícní a dovedou se vžít do vaší situace. Věřte, že nebudete litovat anebo možná ano. Toho, že jste to nezkusili už dříve.

Recommended Posts

Nezařazené

S ejakulací se dá pracovat

Dnes se dá pracovat s mnohými věcmi, a to dokonce i s ejakulací. Mnoho mužů se někdy setkalo s tím, že už to na ně přišlo, ale museli ještě počkat, protože jejich partnerka stále nedosáhla vrcholu. Najdou se i muži, kteří nepočkají, ale najdou se i ti, kteří ano i když to pro ně nemusí […]

 
Technika

Technika je u každého doma

Když se řekne technika, tak co vy si pod tím představíte? Mnoho lidí si prý představí jenom mobilní telefon anebo dokonce také počítač. Ano, já tohle moc dobře chápu, protože tohle je taková ta nejvíce oblíbená technika. Myslím si, že kdyby nebylo počítačů a mobilních telefonů, že by byl svět takový chudý a mnoho lidí by […]

 
Podnikání

Co s vaším přítelem udělají lodičky na platformě

Krása ženského těla nespočívá jen v podobenství přesýpacích hodin a pevných ňadrech či tvarovaných hýždích, muži pozorují i jiné vnady, mezi nimiž mají své nezastupitelné místo i nohy. Všimněte si, kolik z nich, v podstatě prakticky každý „normální“ chlap, si nenechá ujít pohled na dlouhé dívčí nožky ve vypasovaných kratičkých šortkách těsně pod zadek, ovšem […]