Tento večerníček i vy sami jistě dobře znáte. Jakmile se doma objeví, pravděpodobně na obrazovce nějaký ten měsíc vydrží. Jedná se o dobrodružnou pohádku, kterou děti milují a na příběhy svého hrdiny se dokáží dívat stále znova.žlutá lokomotiva, vláček

Tak proč tento zájem nepodpořit?

Vláčky obecně jsou u dětí velmi oblíbené. Jistě vás napadne, že taková vláčkodráha je skvělou hračkou pro kluka, ale nenechte se svazovat stereotypy – ocení ji i nejedna malá slečna.
S vláčky si totiž děti mohou hrát na mnoho způsobů. Mohou je používat jako stavebnice – když sestavují dřevěné koleje. Kolejiště mohou doplňovat řadou budov i jiným vybavením, neboť v nabídce je pestrá škála motivů od drážních budov, přes krajinné prvky, až po domy, dopravní prostředky a figurky. Jejich prostřednictvím se tak můžete stát stavařem, železničářem, architektem, ale i cestujícím anebo tvůrcem města. S takovou hračkou se děti mohou bavit dlouhé hodiny, protože jim umožňuje prožívat široké spektrum různých rolí.
A hra může být ještě mnohem zajímavější, když ji budou moci okořenit známými postavami ze své oblíbené pohádky. K vláčkům totiž neodmyslitelně patří i hrdina lokomotiva tomáš a všichni jeho přátelé!
Pořiďte svým dětem originál, který si okamžitě zamilují! Umožněte jim prožívat napínavé příběhy své oblíbené kreslené postavičky naživo! Nechte je vymýšlet, jaké dobrodružství prožije mašinka Tomáš tentokrát!železniční modelář, model železnice
Nejenže budete mít jistotu, že takový dárek vaše ratolesti nadchne, ale zároveň vám nabídne spoustu inspirace k dalším nákupům. Existuje mnoho zajímavých kousků, které malí velcí fanoušci mašinky Tomáše musejí mít doma! Minimálně všechny jeho přátele.
Nicméně ti největší milovníci mohou svou výbavu doplnit také o další pěkné předměty – školáky jistě potěšíte krásným batohem anebo penálem s motivem jejich oblíbeného hrdiny. Malé děti ocení chrastítka, tahací hračky anebo například krásný jídelní set, se kterým se naučí stolovat jedna dvě.

Miluje vaše dítě mašinku Tomáše?