Virtuální sídlo, neboli virtuální kancelář je výhodná nabídka pro živnostníky a společnosti v tom případě, pokud si z nějakého důvodu nemůžou zřídit kancelář na vlastní, pevné adrese. Když si u nás zřídíte svou vlastní virtuální kancléř, získáte nejenom profesionální prestiž své společnosti, ale i důvěryhodnost a serióznost pro vaše zákazníky a obchodní partnery. Zrovna tak s pevnou adresou vašeho virtuálního sídla společnosti získáváte spolehlivé a atraktivní zázemí pro vaše schůzky s klienty a obchodní partnery, případně místo pro zasedací místnost. Buďte s našimi virtuálními kancelářemi nepřetržitě v kontaktu se svými obchodními partnery, úřady, ale i s širokou veřejností. Naše virtuální sídla nabízíme na exkluzivních adresách v mnoha velkých městech, jako například v Praze, Brně a Olomouci. Veškerou nabídku můžete shlédnout na Portfolios naší společnosti.

Kancelář

Všechny naše virtuální sídla a kanceláře se nacházejí na atraktivních adresách, se snadnou dopravní dostupností pro širokou veřejnost. Pro vaši společnost zajistíme také veškerou firemní korespondenci, kompletní tisk potřebných dokumentů, a pokud budete potřebovat jednat s vašimi obchodními partnery, nebo klienty, zajistíme k jednání také občerstvení.

Žena

Kromě těchto služeb vám zajistíme ověřený výpis z katastru a souhlas s používáním vámi zvolené adresy virtuálního sídla. Jako samozřejmost je i označení vaší společnosti na budově vybraného sídla. Další předností virtuálního sídla společnosti je absence starostí s doručenou korespondencí pro vaši firmu. Naším úkolem bude přebírat poštu pro vaši společnost a zasílání na vaši e-mailovou adresu, nebo adresu, kde se skutečně nacházíte. Kromě toho pro vaši firmu zaké zajistíme všechny příchozí hovory, prostřednictvím naší spojovatelky. Zasedací místnosti, které pro vás zajistíme, vynikají atraktivitou a disponují vším potřebným zařízením. Můžeme garantovat veškerý úspěch vaší firmy při jednáních.

Místecko pro vaši společnost