Jsem ráda, že existuje elektrokolo a elektrokoloběžka. A musím vám říct, že bez těch dvou technických vynálezu bych byla asi nahraná. Nemám totiž vůbec řidičský průkaz. A možná i kdybych měla řidičský průkaz, tak bych neměla vůbec žádné auto. Nemám na to peníze. Všechno je velice složité a také velmi drahé, takže si nemohu vyskakovat. Kolikrát jsem si už chtěla koupit auto, že si potom udělám později řidičský průkaz. Jenom že od toho levně každý odrazuje. Prý se to nevyplatí. Prý, když budu mít auto a nebudu mít řidičský průkaz, tak mě to prý bude velice lákat řídit auto.

Technika zjednodušuje život.

A potom prý můžu dopadnout jako něčí příbuzný, který řídil auto bez řidičského oprávnění. Myslím si, že je to velice špatně a nemělo by se to. A taky že ne. Taky ten příbuzný potom dostal tři roky zákaz řízení a nemůže si ani udělat řidičský průkaz. Takže jsem si raději pořídila elektrokolo a taky elektrokoloběžku. A musím vám říct, že lepší technický vynález ten za posledních deset let opravdu neviděla a ani neznám. Samozřejmě chápu, že někdo to nemá rád, že dá raději přednost klasickému kolu anebo nějaké motorce anebo mopedu nebo skútru. Jenomže já, když nemám řidičský průkaz, tak si samozřejmě nemůže dovolit nějakou motorku, a to ani skútr, protože to všechno to je na řidičský průkaz.

Novinky mám moc ráda a mám je doma.

Takže jsem si řekla, že na elektrokoloběžku a na elektrokolo, moderní výdobytky techniky, žádný řidičský průkaz není. Pořídila jsem si obě dvě a jsem velice ráda, že to mám. Navíc je to praktické, jen musíte dát pozor, aby se vám to někde v nejméně vhodnou dobu nevybilo. A sice můžete také šlapat bez elektřiny a bez nabíjení, ale věřte mi, že ušlapat elektrokolo bez pomoci elektřiny je opravdu složité. Jednou jsem taky takhle táhla elektrokoloběžku z vesnice do města, protože se mi píchla guma. Je to opravdu složité žité a bolely mě z toho ruce.

Technika pro všechny