Zámek a vinařství je jako tělo a duše

Kdo by nemiloval víno v jakémkoliv věku. Sklenička vína je symbolem odpočinku, zábavy, přátelství i lásky. Někomu víno zachutnalo více, někomu méně, ale všichni tento populární nápoj již v minulosti ochutnali. Otázkou však je, zda jste si víno koupili v supermarketu nebo přímo od výrobců, rozdíl v chuti a kvalitě je markantní. Pokud se netajíte svou láskou k vínu, tak je nejvyšší čas přivonět si a vyzkoušet skutečně kvalitní a precizní víno přímo od výrobců.

dvě sklenky vína

Milujete víno a cestování? Jsou hrady a zámky vaší neskonalou vášní? Tak je pro vás jasnou volbou návštěva zámeckého vinařství Bzenec. Dokud jste o něm doposud neslyšeli nebo vůbec nevíte, že existuje, tak je to velká škoda. Návštěva takového vinařství v područí zámeckého objektu přináší neuvěřitelné potěšení a pohlazení na duši. Zámecké vinařství se pyšní dlouhou a letitou tradicí, tedy abychom byli přesní, hovoříme zde o více než stopadesátileté tradici, což stojí nejen za zmínku, ale i za osobní zážitek. Vinařství, které jsou situovány přímo na zámku není v České republice mnoho, proto se stává kuriozitou a žádanou návštěvní destinací. Vše, co zde dělají, dělají s láskou a šetrností k přírodě, jak úžasné. Jelikož je vinařství založeno na tradici, chtějí tradici zachovat, a proto se orientují na hrozny pocházející z Moravy, především pak z Mikulova i Znojma.

stará vína

Zámecké vinařství Bzenec si zakládá i na výrobě toho nejlepšího vína. Víno vyrábí pomocí nejnovějších a nejvhodnějších technologií, takže neztrácí na luxusu, ba naopak. Pokud třeba jen přemýšlíte, kam na výlet nebo prostě a jednoduše je pro vás víno parťákem, vypravte se sem. Nejenom, že se můžete kochat krásnou Moravou a vším, co nabízí, ale zažijete něco, o čem se vám doposud jen snilo. Vezměte s sebou kamarády, kamarádky nebo třeba svou drahou polovičku a vytvořte sobě i ostatním nezapomenutelný zážitek, na který budete velmi rádi vzpomínat.

Zámek a vinařství je jako tělo a duše