Služby asistentky jsou k nezaplacení

Máte i vy pocit, že už nevíte, co dřív stihnout a práce vám jen přibývá? Nemějte strach, nejste v tom sami! Mnoho lidí má v práci povinností až nad hlavu a jediná šance, jak všechno zvládnout je najmout si pomocní sílu. Pomoc vám může nabídnout asistentka, kterou dnes už mají lidi úplně na všechno. Využijte i vy služby asistentky, která se postará o vše, na co vy už nestačíte.
sekretářka s telefonem

Asistenční služby v práci

Dnes už každý výkonný zaměstnavatel, kterému jde byznys od ruky dobře ví, že bez asistentky to už nejde. Najít si šikovnou a soběstační asistentku však není lehká práce. Mnoho lidí si myslí, že asistentka má za úkol jen vařit kafe. Ano, o kávu se samozřejmě postará, ale její náplní práce je i vyřizování všech telefonátů, e-mailů a kontakt s klienty. A zaměstnavatelé se o takové asistentky můžou klidně přetrhnout, protože jim usnadní práci kolem všeho papírování a sjednání různých schůzek. Služby takové asistentky jsou už v dnešní době poměrně k nezaplacení!

Jak si vybrat kvalifikovanou asistentku?

Na pozici asistentky se dnes hlásí velká řada žen. Samozřejmě, že se mezi nimi najdou i muži, kteří disponují stejným pracovním nasazením jako ženy. Dle čeho si vlastně vybrat asistentku, aby vám práci usnadnila a byli jste s ní spokojeni?
1.    Zkušenosti– asistenční služby jsou na vysoké úrovni hlavně v případě, že s nimi má dotyčná asistentka už nějaké zkušenosti a praxi.
2.    Komunikace– špičková komunikační znalost, by měla být prioritou pro přijetí vaší asistentky. Musí mít širokou slovní zásobu a perfektní češtinu, díky neustálému kontaktu se zákazníky.
3.    Soběstačnost– není nad to, když vám zaměstnanci práci spíše ulehčí než zkomplikují. Práce asistentky zahrnuje samostatnou schopnost řešit problémy, a to by měla vaše asistentka rozhodně umět.
4.  Příjemný projev– sympatie a charisma nejsou o nic méně důležité než její schopnosti. Dobrá asistentka by měla budit příjemným a profesionálním dojmem, který pro vaši firmu bude jen přínosem.
brýlatá sekretářka

Virtuální asistentka

Virtuální asistentky jsou lidi, bez kterých si už mnoho zaměstnavatelů svůj byznys neumí představit. Taková asistentka pracuje dálkově z domova a většinou pracuje pro více firem. Komunikuje s různými klienty, a i když si taková asistentka dovede vydělat slušné peníze, pro vaši firmu může být tato volba asistentky mnohem méně nákladná, než kdyby pro vás pracovala osobně.

Služby asistentky jsou k nezaplacení