Možná jste si vysnili veselku, která se od tradičních svateb odlišuje právě tím, že se bude konat venku, někde v přírodě. Taková představa originálního obřadu je veskrze originální a romantická, a tak není divu, že mnoho párů tato myšlenka přitahuje. Co na tom, že naplánovat si svatební veselí venku má svá rizika v podobě nevypočitatelných rozmarů počasí, které nikdo z nás nedokáže dost dobře odhadnout. A je v podstatě jedno, zda budete mít svatbu v únoru či v červenci. V obou případech vám klidně může pršet a nic s tím nenaděláte. Pokud tedy chcete mít skutečnou jistotu, že vám váš obřad neproprší anebo lépe řečeno, že vám při obřadu nebude pršet na hlavu, pak to můžete udělat dvěma způsoby.

stany

Tou první možností je, že budete mít někde poblíž náhradní variantu, kam se uchýlíte, pokud se počasí pokazí. Může to být třeba zámecká kaple, oranžerie anebo zimní zahrada či jakýkoli jiný zastřešený přístřešek, který vám poslouží k vykonání obřadu a následně i ke svatebnímu veselí. Je mnoho míst, kde si podobnou variantní svatbu můžete naplánovat, ale je pravda, že se vám rezervace dvou míst možná prodraží.

svatba

Druhou možností je, že se vše odehraje venku, za každého počasí. A to zkrátka proto, že si vybírat nemůžete anebo prostě nechcete. V tom případě se vyplatí pořídit si nůžkový stan 3×6 metrů, který vám poslouží jako praktický přístřešek pro případ deště. Zachráníte tak nejen svůj účes a slavnostní šaty, ale vyhnete se i nečekaným následkům, třeba v podobě zrušení obřadu v případě zásadní nepřízně počasí. A pokud chcete mít jistotu, že počasí nezkazí ani vaši následnou oslavu, tak si jednoduše podobných nůžkových stanů pořiďte hned několik. Vždyť není ani ten nejmenší problém koupit si stany speciálně určené pro tyto příležitosti, tedy v bílé, s volánky a případně i s dalším zdobením, a to v různých rozměrech.

S nůžkovým stanem se můžete klidně vdávat venku